Si i ka përjetuar djali momentet e sherrit mes prindërve? Rrëfehet Maja

E ftuar në “Cherry On Top” ka qenë këngëtarja Maja e cila ka folur pak më tepër rreth jetës së saj personale teksa ka prekur dhe problemet familjare, sherrin me bashkëshortin e saj.

Sakaq, moderatorja Bora Zemani ka pyetur këngëtaren se si i ka përjetuar djali momentet e sherrit mes prindërve.

Maja shprehet se ai është i vogël dhe ajo është munduar që ta mënjanojë dhe ai të mos prekej nga këto probleme.

“Nuk ka përjetuar asgjë sepse është i vogël edhe unë kurrë nuk kam ngritur zërin në sy të djalit. Gjithmonë e kam mënjanuar. Mos të them kurrë, mund të ketë qenë ndonjë rast i rradhë, gjithmonë kam kaluar poshtë që të mos më preket djali fare fare fare!”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cherry On Top 🍒 (@cherryontop.tch)

Share With:
Translate »
15 Views