Video më e bukur për sot, Besi që i stilon flokët Ajkës

Aktori dhe Bes Kallaku e ka nisur ditën sot me pozitivitet dhe energji të mirë.

Dita për Bes Kallakun nis mbarë kur ai kalon momente të bukura me vajzën e tij të vogël, Ajka, dhe sigurisht aktori është kujdesur që të ndajë një nga momentet e bukura me Ajkën bashkë me publikun e tij në rrjete sociale, Instagram dhe Facebook.

Bes Kallaku ka postuar në rrjete sociale një video ku ai dhe Ajka i krehin flokët njëri-tjetrit.

Kutjojmë se para disa muajsh Bes Kallaku u nda nga bashkëshortja e tij, Xhensila Myrtezaj, me të cilën kanë dy fëmijë Ajkën dhe Amen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

Share With:
Translate »
39 Views