Majlinda Bregu bëhet nostalgjike për vajzën e saj

Ish-deputetja e PD-së Majlinda Bregu së fundmi është tejet aktive në rrjete sociale. Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, ku duket me vajzën e saj Kejda. Kejda ka pak ditë që është larguar nga Shqipëria. Vajza e saj studion jashtë Shqipërisë dhe ish- deputetja është bërë nostalgjike që tani.

“Ne qajmë dhe qeshim së bashku”- ka shkruar Majlinda në postimine saj bashkangjitur fotos.

We laugh,we cry ❤️ @kejda #mybabyforever

A post shared by Majlinda Bregu (@m.bregu) on

Share With:
Translate »
647 Views