Mama e tre fëmijëve, por veshja e Kourtney Kardashian i habiti të gjithë

Periudha e Krishtlindjes duket se ka sjellë tek të gjithë shpirtin festiv. Veçanërisht personazhet e njohur të ekranit marrin vëmendje gjatë kësaj periudhe. Një prej tyre ka qenë edhe Kourtney Kardashian, e cila është shfaqur shumë seksi me një fustan festiv krah dekorit festiv të shtëpisë së saj. Fustan i hapur, me një dekolte plotë diamante dhe i gjatë deri në fund të këmbëve.

Kourtney Kardashian & Santa

Krahas fotos ajo ka shkruar: “Pra, më pëlqejnë orët dhe diamantet… një shtëpi buzë detit?” Siç duket këto janë dëshirat për dhuratë të bukuroshes së ekranit për këtë fundvit. Me siguri dikush do ja plotësojë.

Share With:
Translate »
588 Views