Mama shumë më të këqija priten të vijnë nga “Bad Moms 2”

Më në fund rikthehen në ekranin e madh mamatë më pak se perfekte të “Bad Moms”, komedia e çmendur me Mila Kunis, Kristen Bell dhe Kathryn Hahn, në vazhdimin e serisë së dytë të filmit.

Në filmin e ri mamatë, tashmë të stresuara nga ngarkesa e përgatitjeve për festat e fundvitit, tronditen edhe më tepër nga vizita e papritur e vjehrrave dhe vendosin ta festojnë Krishtlindjen sipas mënyrës së tyre.

“Bad Moms 2” do të dalë në sallat e kinemasë më 6 dhjetor.

Share With:
Translate »
675 Views