Mamatë Hadid dhe Jenner përleshen në pishinë

Betejë mes mamave! Kris Jenner dhe Yolanda Hadid janë përleshur në pishinë me rroba, kanë debatuar ashpër në ballkonin e një vile luksoze, por të gjitha këto për një arsye shumë interesante.

Dyshja e famshme ka rikrijuar skena ikonike nga telenovela e viteve ’80 “Dynasty” përmes një seti fantastik fotografik për Harper’s Bazaar.

Revista ka publikuar pak momente më parë një video të shkurtër në Instagram nga “përleshja” e miliardereve.

Share With:
Translate »
295 Views