Mami, babi, motra dhe e gjithë familja suprizojnë në mesantë Kroin për 4-vjetorin e lindjes

Bieta Sulo është një ndër moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar, e cila na shoqëron çdo pasdite në “Top Channel” me emisionin e saj “Ftesë në Pesë”.

Përveç faktit që e shohim çdo ditë në ekran, Bieta mundohet të jetë sa më aktive edhe në rrjete sociale dhe të ndajë me ndjekësit shumë momente të jetës së saj të përditshme.

Pas punës, moderatorja vrapon menjëherë për në shtëpi tek i vogli i saj Kroi dhe bashkëshorti, Alban Dudushi dhe herë pas here gjen kohë të komunikojë edhe me ndjekësit në Instagram.

Ditën e sotme, i vogli i shtëpisë feston ditëlindjen dhe Bieta na ëmbëlsoi ditën me surprizën që dyshja ka përgatitur për Kroin. Në 4-vjetrorin e tij, rreth tortës janë bërë bashkë e gjithë familja, të cilët e urojnë me fjalët më të bukura.

“Me kete surprize u zgjuam sot…

4 vjetori i Kroit i beri me ne fund bashke te 4 gjysherit (pasi dy e kaluan dhe 2 u vaksinuan) Me sykat mbyllur shkuam lart dhe i gjetem familjaret me te afert e te dashur te mbledhur rreth tortes me Paë patrol squad te cilen kishim kaq dite qe e prisnim… 🥳🎂🎈️”, ka shkruar Bieta krahas postimit.

Share With:
Translate »
5325 Views