Mami dhe vajza në shëtitje, bashkëshortja e Enos poston foton e parë të së bijës

Eno Popi u bë baba për herë të parë me vogëlushen Liv gati një muaj më parë. E bija erdhi në jetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe pas lindjes së saj nuk morëm asnjë lajm apo foto rreth saj!

Ka qenë mami Atena ajo që ka ndarë një foto të karrocës së bebushes duke na dhënë shenjën e parë nga ajo! Mami dhe vajza duket se po shijojnë një shëtitje sëbashku në ajër të pastër.

Shpresojmë që kjo të jetë vetëm nisja dhe të kemi momente të tjera të vogëlushes Liv në vijim. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
806 Views