Mami i zbulon Oriola Marashit një foto të disa viteve më parë

Veç emrit të saj të rëndësishëm si një prej ish zyrtareve në administratë ajo është dhe nëna e një prej femrave më të lakuara në rrjetet sociale.
Xhoi Jakaj, ish drejtoresha e burugt të grave me anë të një fotoje ka uruar festën e të dashuruarve deh krah saj janë dy vajzat e saj. Kjo foto e shkrepur 3 vite më parë kur Oriola Marashi nuk kishte famën që gëzon sot. Ajo duket krejt ndryshe pa make up dhe e super kuruar siç jemi mësuar ta shohim kohët e fundit.
Me anë të kësaj fotoje Xhoi na ka prezantuar dhe me vajzën tjetër të saj Xhulian. Këtë Valentin ish drejtoresha e ka festuar larg vajzave të saj të dashura si dhe nuk ka nguruar të shprehë mungesën e mikes së saj Nora Malajt.
‘Mikja ime Oriola Marashi dhe Xhulia Marashi dy vajzat e mia të embla, kjo foto është shkrepur para 3 vitesh ditën e dashurise dhe sot ma rikujtoi fb, sivjet nuk ju kisha asnjerën afer por dashuria ime per ju nuk shterron kurre. Jeni tri femrat më të rendësishme të jetës timeLoveeeeeeeeeeeeeeee’ ka shkruar ish drejtoresha e burgut të grave.

Share With:
Translate »
1275 Views