Kjo mund të jetë shtatzëna më seksi që keni parë

“Ndihem seksi edhe pse jam në muajin e tetë të shtatzënisë” – kështu ka thënë April Love Geary e cila ka pozuar në të brendshme seksi për Ditën e Shën Valentinit.
Ajo kishte thënë se nuk ndihet seksi – por për këtë nuk është gjithmonë e sigurt.
April është në muajin e tetë të sgtatzënisë dhe ka pozuar në të brendshme për Ditën e Shën Valentinit.
23 vjeçarja ka befasuar të gjithë për atë se sa seksi është dukur.
Ajo pret fëmijën e parë me të dashurin Robin Thicke, i cili edhe i ka bërë asaj një dhuratë interesante.

Share With:
Translate »
517 Views