Mami krijon 50 veshje me ushqime dhe lule për të bijën, fotot u bënë hit në internet

Shumë prindër i porosisin fëmijët të mos luajnë me ushqimet por për piktoren Alya Chaglar dhe vajzën e saj 3-vjeçare, Stefani, loja me fruta është pjesë e përditshmërisë së tyre. Duke luajtur me perspektivën dhe duke mbajtur frutat dhe lulet në dorë ndërkohë që vogëlushja e saj pozon, Alya ka realizuar këto foto të mrekullueshme. /Kids’ time

Share With:
Translate »
11666 Views