Manastirliu i dedikon të dielën familjes, ndan foton e ëmbël me vajzat

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, këtë të diel ja ka dedikuar familjes dhe fëmijëve të saj.

Ministrja ka publikuar në Instagram një foto ku shihet tejet e lumtur nën shoqërinë e dy vajzave të saj të vogla.

Krahas fotos, Manastirliu shkruan: Gjërat me të vërtetë i mëson nga fëmijët, duke e shoqëruar dhe me dy zemra.

Kështu, ministrja le të nënkuptohet se bisedat mes tyre janë tejet interesante dhe mëson plot të reja nga vajzat e saj.

Share With:
Translate »
775 Views