Marrëdhënie seksuale me 3 nxënës, arrestohet mësuesja e matematikës

Erin McAuliffe, mësuese matematike në një shkollë të mesme publikë në Karolinën e Veriut është vënë në pranga nga policia pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me 3 nxënës të saj.
Policia mori në pyetje në lidhje me rastin disa zyrtarë të shkollës, por edhe nxënës të saj dhe doli në përfundimin se mësuesja i kryente takimet me nxënësit jashtë kampusit të shkollës ku mësojnë rreth 1300 nxënës.
Zyrtarët e policisë kanë bërë të ditur se dy nxënësit me të cilët dyshohet se mësuesja ka pasur marrëdhënie janë nga 17 vjeç, ndërsa një tjetër një vit më i vogël.

Share With:
Translate »
924 Views