Martohet futbollisti i njohur spanjoll, nusen e shoqërojnë pesë fëmijët e tyre

“Sapo u martova me mashkullin që adhuroj”- ka shkruar Daniella në “Instagram” bashkangjitur fotove nga dasma.

Nusja u shoqërua nga tre fëmijët e tyre Lia, Capri dhe Leonardo si dhe nga dy fëmijët që Daniella ka nga martesa e mëparshme, Maria dhe Joseph.

Share With:
Translate »
657 Views