Martohet ylli i futbollit, 4 fëmijët e çiftit shoqërojnë mamin e babin në altar

Cesc Fabregas ka pritur mbylljen e kampionateve dhe të Botërorit për të zhvilluar ceremoninë post martesore me Daniela Seman në Ibiza mbrëmjen e së martës.
Në ishullin Balearik çdo tifoz futbollit këto ditë do të ketë jetë me fat pasi do të shoh disa nga yjet më të mëdhenj.
Në ceremoninë e Fabregas ishin të ftuar shokët e tij të skuadrës aktuale të Chelseas, Barkley, Ampadu, Alonso apo Ngolo Kante.
Por nuk kanë munguar ish-kapiteni Xhon Tetty apo shoku i ngushtë i spanjollit Lionel Messi me bashkëshorten e tij Antonela Rokuco. Nga lojtarët e Barcelonës ishin gjithashtu Serxhio Buskets apo ish-kapiteni Karles Pyjol.

Share With:
Translate »
690 Views