Matchy-matchy, ditëlindja e Ajkës në Disnayland nuk ka fund

Ajka feston ditëlindjen e tretë dhe Xhensila e Besi e kanë surprizuar në mënyrën më të bukur, me një udhëtim më Paris. Fotot nga momentet më speciale i kanë postuar dhe duket qartë që udhëtimin nuk e ka shijuar vetëm e vogla, por edhe prindërit e saj.

Në këndet më të bukura të destinacionit dedikuar fëmijëve, pamë edhe ca foto të tjera të Ajkës, që përgjithsisht janë në profil, pasi edhe Xhensila dhe Besi nuk e kanë shumë me qejf ta vënë në fokus në rrjete sociale me të.

https://www.instagram.com/p/CRPMFr8nAFU/ 

 

Share With:
Translate »
391 Views