Maya i këndon birit të saj dhe për herë të parë e bën pjesë të klipit

Maya ka realizuar një këngë të re që do shohë dritën e publikimit pasditen e sotme. Këngëtarja shumë e dashur e muzikës popullore e ka titulluar këngën: “Lis me dega o biro” dhe ja ka dedikuar të birit.

Në klip me aq sa kuptuam ka dhe pak sekuenca ku shfaqet me djalin si asnjëherë më parë, pasi deri më tani, Maya ka publikuar pak foto të tij.

I vogli dhe nëna kanë realizuar kështu një kujtim të paharrueshëm që do ju mbetet përherë aty, ama do kthehet në muzikë të dashur edhe për familjet shqiptare./revistawho.com

Share With:
Translate »
202 Views