Zen pozon me babi Patrisin dhe duket një kopje e vogël e tij

Pak muaj më parë, Tuna dhe Patris Berisha u bënë prindër për herë të dytë. Këngëtarja solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Zen.

Share With:
Translate »
132 Views