Mbesa e Bes Kallakut sjell versionet më të ëmbla të këngëve të dajës | Video

Motra e aktorit të humorit, Bes Kallaku, ka një vajzë të vogël. Daja Besi është me fat për një mbesë të bukur si ajo dhe aq më tepër kur ajo i di këngët e tij. Në videon mëposhtë ajo sjell versionet e saj të dy këngëve shumë të dëgjuara të Bes Kallakut. Jemi të sigurt që do ta shikoni disa herë. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1043 Views