Amara, vajza e Aulona Mustës shndërron babin me shkopin e saj magjik | Video

Amara, është ndër fëmijët më energjik që keni njohur. Aulona, shpesh ndan video të vajzës me ndjekësit e saj në Instagram, që nga baleti e deri tek aksidentet spontane gjatë “xhirimeve”. 
Por kjo video e Amarës me babain e saj është ndër më të bukurat. Ajo “përfiton” nga shkopi i saj magjik dhe e “shndërron” atë në personazhet që do. Për më tepër shikoni videon mëposhtë. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1194 Views