Mbesa e Ingrit Gjonit: E kam pasur më shumë frikë se mamin tim

Mbesa e këngëtares shqiptare, Ingrit Gjoni ka treguar se kanë marrëdhënie shumë të mirë, por është shumë natyrë e rreptë.

Shpesh herë kemi dëgjuar në intervista se Ana Lika merr rrobat e tezes, gjë që Ingriti nuk e pëlqen aspak. Në një intervistë për  ‘Why Not’ nga Roza Lati, aktorja rrëfeu se e ka patur shumë frikë, por i jepte shumë këshilla.

“Është e rreptë si natyrë dhe unë historikisht kam pasur frikë Ingritin se mamin tim. Më thonin a sa mirë del me tezen, i thoja dal me dajën. Se ktheja kokën as ktej as andej, nuk më ngacmonte njeri.

Në cdo 2-3 fjalë më jepte një këshillë,” – tregoi Ana.

Share With:
Translate »
1410 Views