Si dekori i ditëlindjes së Alanës zor se keni parë, Rudina ka fjalët më të ndjera si nënë

Vajza e Rudina Xhungës dhe gjithë familja kanë festuar ditën e veçantë. Pesë vjet më parë, Rudina lindi Alanën dhe bashkë me Dritan Hilën u bënë prindër për herë të parë.

Ajo me siguri mban mend çdo detaj nga ajo kohë, por sakaq iu gëzohet pa fund ndryshimeve që kanë sjellë vitet te Alana e cila, e besoni apo jo, ka qenë dekoruesja e festës së saj.

Nëse nuk e besoni, prisni pak ta shihni…

Të gjitha vizatimet janë të saj…Një ide e mrekullueshme dhe për familjet e tjera. Duhet besuar më shumë te talenti dhe mundësitë e fëmijëve.

Përveçse ndau me ne foto nga 5-vjetori i të bijës, Rudina ka disa fjalë të ndjera për të: “Alana lindi si tani, 5 vjet me pare. Une edhe @dritanhila nuk kemi bere asgje te krahasueshme me te ne jete. Faleminderit Alana qe na bere mam e babi. Dhe nje keshille per mamat: ditelindja Alanes eshte e gjitha dekoruar me pikturat e saj. Nuk ka artist me te mire se femija yt. Mjafton ta shohesh boten me syte e saj. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️????????????????????????????????????????????????????????????????????????”

Si

Share With:
Translate »
702 Views