Mbesa e princeshë Dianës mori vëmendjen e mediave, ajo është kopje e hallës

Ditën e djeshme Prince Harry dhe Meghan Markle u martuan me një ceremoni madhështore që u komentua nga të gjithë e sidomos nusja, fustani, pamja e gjithçka rreth saj.

Në ceremoninë martesore ndodhej edhe mbesa e princeshë Dianës e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me bukurinë, mirëpo për të po flitet vetëm sot.

Lady Kitty Spencer shoqërohej nga e ëma, motra dhe vëllai. 27-vjeçarja mahniste e veshur gjithë klas dhe elegancë.


Sot po komentohet shumë fakti që Lady Kitty Spencer ngjan shumë me hallën e saj, Diana.


Në dasmë ndodheshin gjithashtu edhe motrat e Princeshë Dianës e fëmijët e tyre.

Share With:
Translate »
783 Views