Menduam se iu rikthye linjave trupore, por Floriana shfaqet sot me kilet e tepërta

Dy muaj më  parë, Floriana Garo u bë për herë të parë nënë. Moderatorja shumë e dashurpër p ublikun solli në jetë një vajzë të cilën ajo dhe bashkëshorti Enis Daci e pagëzuan me emrin Adia.

Pak kohë pas lindjes, Floriana iu rikthye postimeve në Instagram dhe në fotot që publikonte shfaqej në formë.

Sot moderatorja ka publikuar një foto  të re duke shijuar të dielën me mikeshën e saj, por nukka si të mos bie në sy barku i fryrë. Duke qenë e veshur me një cohë të hollë, barku tani është i dukshëm e kjo tregon se Floriana nuk i është rikthyer ende formave të saj fizike.

Share With:
Translate »
622 Views