“Mbretëresha e Krishtlindjes”, Mariah Carey surprizon binjakët e saj në mënyrën më të veçantë

Mariah Carey filmoi me dashuri fëmijët e saj duke hapur dhuratat në mëngjesin e Krishtlindjeve gjatë arratisjes së tyre vjetore luksoze në Aspen.

Diva e popit ndan binjakët e saj 11-vjeçarë Monroe dhe Moroccan me ish-burrin e saj Nick Cannon, i cili është në prag të mirëseardhjes së fëmijës së tij të 12-të.

Në ditën e Krishtlindjes, ajo ngarkoi një montazh të ëmbël të të vegjëlve të saj duke vrapuar drejt dhuratave të tyre nën pemën e Krishtlindjes. 52-vjeçarja iu bashkua gjithashtu i dashuri i saj Bryan Tanaka, kërcimtari i saj i dikurshëm me të cilin është në lidhje që nga viti 2016.

Skena emocionuese u shpalos në një shtëpi 22 milionë dollarëshe në Aspen që Essence raporton se e ka dhënë me qira përmes Airbnb. Në fillim të videos, ajo ishte në natyrë në prag të Krishtlindjes, e veshur me një veshje të zonjës Klaus, e cila shfaqte dhuntitë e saj të shumta.

Duke guxuar mbi një nga drerët e gjallë që kishte regjistruar për përvojën e saj të Krishtlindjeve, ajo i uroi fansat e saj Gëzuar Krishtlindjet dhe u dha atyre një puthje. Të nesërmen në mëngjes, fëmijët e saj mund të shiheshin duke e shtyrë teksa ajo flinte e qetë.

Share With:
Translate »
41 Views