Mbretëresha e televizionit na prezanton familjen në këtë periudhë festash

Pak para Krishtlindjeve, mbretëresha e buzëqeshjes së televizioneve italiane Michelle Hunziker ka vendosur të bëjë një udhëtim të vogël me familjen e saj.

Aktorja e famshme është fotografuar në Bergamo me bashkshortin Tomaso Trussardi dhe me dy vajzat e saj të vogla Sole, 5 vjeç dhe Celeste, 3 vjeç.

41-vjeçarja shihet e veshur plot stil me ngjyrat e ndezura të festave.

Hunziker duket shumë e lumtur përkrah familjes së saj, ndërkohë që shoqërohen edhe nga dy qentë e tyre.

Ndërsa vajza e saj e madhe Aurora Ramazzotti, që e ka me ish bashkëshortin, këngëtarin Eros Ramazzotti, nuk ishte me të.

Share With:
Translate »
644 Views