Me foton e papublikuar më parë, Blendi Fevziu i uron ditëlindjen vajzës së tij të madhe!

Blendi Fevziu, një nga gazetarët më të suksesshëm, është babai i dy vajzave, Mishel dhe Alis me të cilat preferon të ndajë rrallë foto në rrjetet sociale.

Vajza e tij e madhe, Mishel feston sot ditëlindjen dhe gazetari nuk e ka kursyer një urim publik për të bijën.

Ai ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një foto të shkrepur me të bijën, ndërsa krahas postimit e uron:

“Gëzuar ditëlindjen Mishel”

 

Share With:
Translate »
37 Views