Me fotot e ëmbla nga fëmijëria, Kejsi i uron ditëlindjen Sabianit

Këngëtari i njohur Sabian Medini sot feston ditën e lindjes, andaj nuk kishte si të mungoj edhe urimi nga e bija.

Keisi ka thur vargjet me të bukura për të atin,

“Sot ka ditëlindjen ky bukuroshi këtu qe kam nderin ta thërras babi. Nuk do lodhem kurrë duke e shprehur se sa me fat jam qe te kam & qe jam vajza jote. Dhurata për ketë ditëlindje jam unë, krahu jote i djathte, ku ti mbështet kokën dhe nëse te duhet diçka jam aty për ty. Viti qe lamë pas kishte shume sprova dhe na beri edhe me te forte, ndërsa ky vit qe jemi na ka falur vetëm mirësi ne çdo aspekt. Dhe e fundit jam pak xheloze qe te thërrasin te gjithë “bushi” por s’ka gjë, do e diskutojmë një moment tjetër ketë teme” ishte shprehur Keisi duke vendosur disa nga fotot me Sabianin.

Shumë urime!

Share With:
Translate »
25 Views