“Ameni sot 6-muajsh”, Bes Kallaku publikon foton e rrallë me të birin

Djali i Xhensila Myrtezajit dhe Bes Kallakut, Amen, ka bërë dje 6 muajsh. Pas postimeve të shumta dhe urimevë të Xhensilës edhe Bes Kallaku ka publikuar një foto të rrallë me të birin.

“Ameni sot 6-muajsh. Bekimin e Zotit e paç jastek të ëndrrave bir”, ka shkruar aktori krah fotos.

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaji i kanë dhënë fund martesës së tyre, 7 vite pas dasmës dhe më shumë vite histori dashurie. Ky divorc ka qenë një ndër më të përfolurit ndonjëherë në historinë e personazheve VIP në Shqipëri.

Kujtojmë se i ftuar pak ditë më parë në Vizioni i Pasditës Besi u shpreh se lidhja me Ajkën është më e ngushtë, pasi djali është i vogël. Kuptueshëm që për shkak të divorcit takimet me të birin kanë qenë më të rralla.

“Sa të rritet dhe pak djali, Ajka është dashuria ime më e madhe. Ajka është gjithçka e imja”, u shpreh ai./vizionplus.tv

Share With:
Translate »
49 Views