Me maskë oksigjeni, Sara tremb ndjekësit me foton e fundit të Poem

Sara Hoxha, bashkëshortja e Ledri Vulës dhe blogerja e pëlqyer është mjaft aktive në rrjetet sociale klu ndan momente nga përditshmëria e saj si profesionale ashtu edhe për famijen.

Ajo nuk ngurron së postuari edhe vajzën e saj me reperin, Ledri Vula, vogëlushen Poem Blu Vula

Si duket vogëlushja ka pasur ndonjë problem shëndetësor.

Ka qenë nëna e saj, Sara, e cila ka postuar një fotografi derisa e ka të voglën në krahë dhe është duke i mbajtur oksigjen.

“Nuk është më aq e frikshme”, ka qenë mbishkrimi në foton e Insta Story.

Gjithsesi ende nuk dihet se çfarë ka Poem, vajza e Sarës dhe Ledrit.

Kujtojmë se Sara ka rrëfyer më parë se shtatzënia e saj ishte shumë e dëshiruar dhe aspak e papritur.

“Shtatzënia ishte e menduar. E menduar sepse ne kishim një vit që provonim dhe nuk po ndodhte, por ndodhi në një moment që ne nuk e prisnim fare dhe na lumturoi akoma shumë fakti që ne nuk e prisnim në atë moment që ndodhi, kështu që çdo gjë ndodhë për një arsye”, ka treguar ajo.

Tregoi gjithashtu se lindja e saj ka qenë natyrale,pasi mendon se si mami dhe bebi duhet ta përjetojnë procesin e lindjes natyrale.

Share With:
Translate »
28 Views