Më në fund erdhi çasti, Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa në pritje të fëmijës së parë

Kryebashkiaku Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa janë një prej çifteve më jetëgjatë të ekranit. Nëpërmjet lidhjes së tyre më shumë se15 vjeçare, ata gjithmonë kanë ditur të përcjellin për publikun energji mjaft pozitive.  Në projektet e shumta që i ka dedikuar sistemimit te kryeqytetit, ai është përballur shumë me kontaktet me fëmijët dhe për këtë është ngacmuar shumë nga mediat se kur do të bëjë fëmijën e tij. Pak kohë më parë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan’ Erioni tregoi se fëmijën ja kanë lënë kohës. Por duket se ky moment ka ardhur. Burime për ‘Xing.al’, tregojnë se bashkëshortja e tij është në pritjen e ëmbël, megjithatë jemi në pritje të konfirmimit të lajmit.

Share With:
Translate »
840 Views