Më në fund! Khloe Kardashian zbulon barkun e rrumbullakët

Khloe Kardashian raportohet të jetë në muajin e 5-të të shtatzanisë dhe është në pritje të një djali. 3-vjeçarja është përpjekur të fsheh barkun e saj nëpër postimet e bëra në rrjetet sociale ndërkohë që shumë burime raportojnë se ajo është në pritje të fëmijës së parë.

Në xhirimet e “Keeping Up With Kardashians” në New York, e dashura e basketbollistit, Tristan Thompson, nuk ka mundur ta fshehë barkun e saj të fryrë, e veshur me një kanotirerë të zezë dhe një xhaketë.

Ylli dukej tërheqëse por paksa e lodhur. Në videon e publikuar në mediat online, dukej qartë që Khloe ishte disa muajshe shtatzënë pasi barku i saj dukej i fryrë ndryshe nga herët e tjera, kur barku i saj ka qënë i sheshtë.

Share With:
Translate »
592 Views