“Më në fund pak diell”, Suada Sherifi poston foton më të dashur të pranverës

Pas gjithë këtyre ditëve me shi, më në fund pak diell edhe në kryeqytet.

Nuk ka ngurruar të shfrytëzojë rastin edhe modelja dhe ish-misi i njohur Suada Sherfi. Ajo ka preferuar t’i shijojë këto rreze duke dalë shëtitje me bukuroshen e vogël, Deizin. Një pasdite vërtetë e ëmbël për të dyja!

Share With:
Translate »
736 Views