Me një foto ku duket në super formë, Elita Rudi zbulon se kur do të vijë në jetë vajza e saj dhe Gjikos

Pak javë më parë, moderatorja e njohur, Elita Rudi konfirmoi lajmin se ishte në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të dytë. Elita si gjithmonë shkëlqen dhe këtë e ka vërtetuar me foton e saj të fundit në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo shfaqet e gjitha e veshur në ngjyrë të zezë, duke zbuluar se momentalisht është në muajin e 5-të të shtatzënisë. Elita dhe Gjiko po presin një vajzë dhe duket se e vogla do të vijë në jetë vitin e ardhshëm.

View this post on Instagram

Black 🖤! #5monthspregnant

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Share With:
Translate »202 Views