Me rastin e 8-Marsit, Kiara ndan foton e parë të vajzës dhe dhuratën e ëmbël

Kiara është ndër vajzat më të përfolura në media rozë.

Ajo ka postuar sot një foto me buqetën me lule, shkruan Kosovarja.

Kjo festë e 8 Marsit e gjeti atë me një dhuratë speciale, të cilën e postoj në Instagram.

Mami Kiara sot ka uruar gjithë vajzat në mbarë botën, e më e veçanta vajza e saj brenda barkun.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Share With:
Translate »
31 Views