“Me shoqen e ngushtë” Genci ndan foton e ëmbël me të bijën

Reperi shqiptar, Genc Prelvukaj, krahas jetës profesionale i cili njihet për hite të shumta ai është i përkushtuar edhe ndaj familjes.

Reperi shumicën e kohës e kalon më bashkëshorten, këngëtaren Eni Koçi si dhe vajzën e tyre, Adea-n.

Jo me kot thonë qe lidhja baba-vajzë është më e fortë dhe këtë e dëshmoi edhe vet artisti me anë të përshkrimit në “Instastory”.

“Me shoqen time te ngushte”, shkroi krahas fotografisë.

Share With:
Translate »
32 Views