Sa janë rritur! Ledioni publikon foton me rrallë të fëmijëve tij

Ledion Liço moderatori i ‘Big Brother VIP Albania’ është mjaftë aktiv në mediat sociale

Kohës së fundit moderatori ka ndarë me ndjekësit një foto të bukur ku shihen fëmijët e tij

Vajza dhe djali të përqafuar dhe të lumtur pranë njeri tjetrit.

Kujtojmë se Ledioni dhe Sara kanë në jetë tre fëmijë të cilët shumë pak i publikojnë në rrjetet sociale për arsye qe e din vetëm çifti.

Share With:
Translate »
24 Views