Më shumë se kudo, festat kanë ardhur për Sarën dhe London

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha ka ndarë pamje nga brenda shtëpisë së saj në këtë vigjilje festash.  Në foton e publikuar dominon atmosfera e ngrohtë festive që ka veshur shtëpinë. Rreth pemës së Krishtlindjeve duken pako me dhurata për të gjithë anëtarët e familjes. Nuk mungojnë gjithashtu edhe librat festivë për Londo Noor, pas së cilit fshihet një supertortë në formë bredhi, e cila duket sa e shijshme aq edhe e bukur. E në fund të fundit, çfarë mund të kërkojmë më shumë për festa: shtëpinë, ëmbëlsirat dhe pse jo një libër të mirë! /Kids’Time

 

Share With:
Translate »
499 Views