“Mehmeti” po bëhet baba për herë të parë

Aktori i njohur turk, Kıvanç Tatlıtug që në Kosovë u bë i njohur fal roleve të tij në serialet e ndryshme ka dhënë një lajm të mirë për fansat e tij.

Kivanc ose si e njeh publiku kosovar “Mehmeti” po bëhet baba për herë të parë. Mediat turke raportojnë se bashkëshortja e e tij, Basak Dizer është shtatzënë në muajin e tretë

Dyshja e njohur, ka vite që janë martuar dhe kanë një jetë të lumtur. Dashurinë e tyre që e kanë për njëri-tjetrin nuk hezitojnë ta shfaqin edhe në rrjetet sociale.

Share With:
Translate »
128 Views