Melania dhe i biri presin bredhin gjigand të Krishtlindjeve (video)

Shtëpia e Bardhë ka fillar të përgatitet për festat e fundvitit.

Ky është viti i parë, që familja Trump do të kalojë Krishtlindjen dhe Vitin e Ri në Shtëpinë e Bardhë.

Zonja e parë Melanie Trump së bashku me djalin e saj Barron mirëpriten pemën e Krishtlindjeve në Shtëpinë e Bardhë mbrëmjen e djeshme.

Në video duket momenti kur Zonja e Parë e SHBA-së mirëpret pemën e festave.

First lady and son Barron receive Christmas Tree at White House

First Lady Melania Trump with her son Barron by her side, greet people delivering The White House Christmas Tree, kicking off the first holiday season for the Trumps.

Posted by CNN on Monday, November 20, 2017

Share With:
Translate »
706 Views