Mëngjes gocash, Orinda na tregoi krevatin e së bijës dhe ne jemi me sytë zemra

Mëngjesin e sotëm, Orinda Huta e ka nisur me një foto të krevatit të vajzës i cili është ndarë mes ngjyrës rozë dhe të bardhë.

“Mezi po pres për ty rrezja jonë e dritës”, ka shkruar Huta në postimin e fundit.


Veshja, mbulesa, çorapet të gjitha janë gati dhe duket se Orinda dhe Turjani po e presin me padurim ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të parë.
Gjithçka duhet është të presin edhe shumë pak derisa ta kenë në krahë bebin A.

Share With:
Translate »
547 Views