Mëngjeset e bekuara të Ilvës, me Melody në krahë dhe barkun e fryrë…

Ilva Tare është duke u bërë nënë për herë të dytë dhe ka qenë e kujdesshme deri sot të mos postojë foto të pjesës së poshtme të trupit nga ku do t`i dukej barku, madje jo më larg se në mëngjes ne bëmë një arikull për këtë, dhe mesa duket e paska “vënë në sedër” gazetaren. Ajo më në fund e ka thyer rregullin. Sërish ka veshur diçka të lirshme, por që e dëshmon qartë se ajo është në pritje të ëmbël dhe se Melody do të ketë së shpejti një motër ose vëlla. Me këtë rast, Ilva ka treguar edhe pak më shumë nga vajza. Zakonisht nuk kishte postuar foto që tregojnë kaq shumë, po pas fotos së qartë që publikoi i shoqi me vajzën, nuk kishte më zgjidhje.

 

Share With:
Translate »
870 Views