Mënyra e veçantë që ka zgjedhur Georgina ta mbajë trupin në formë gjatë shtatzanisë

Modelja Georgina Rodriguez, e dashura e yllit të futbollit Cristiano Ronaldo është në pritje të fëmijës së tyre të parë. Ashtu si Ronaldo, edhe ajo e ka shprehur se preferon një familje të madhe me fëmijë, në momentin kur në shtëpinë  e tyre u shtuan edhe dy pjesëtarë të rinj, binjakët Eva dhe Mateo të lindur prej një nëne surrogatë. Rodriguez na ka treguar sot disa foto dhe një video, në të cilat është duke marrë leksione kërcimi! Ajo po kërcen salsa dhe thotë se “Kërcimi është lumturi për zemrën! Bukuroshja nuk e ka aspak të vështirë të hedhë hapat e salsas mbi taka, edhe pse është në pritje të fëmijës së katërt të legjendës së futbollit Ronaldo! 

Bailar alegra el corazón ❤ Gracias a mis profesores Basi y Deisy por darme mis primeras clases de salsa ?? Estoy feliz ?✨

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Share With:
Translate »
748 Views