Mësoni kuptimin e emrave të binjakëve të Beyonce dhe Jay Z

Që kur diva e muzikës pop Beyonce solli në jetë binjakët e saj, ka pasur një kuriozitet të jashtëzakonshëm për të mësuar më shumë rreth tyre.

1 muaj pas lindjes, Beyonce na tregoi përmes një fotoje që çmendi internetit, binjakët e saj emrat e të cilëve janë Rum dhe Sir. Babai i tyre Jay Z ka treguar më në fund në një intervistë radiofonike, kuptimin e emrave të binjakëve.

“Rumi është poetja jonë e preferuar, prandaj edhe e zgjodhëm për vajzën. Sir është kështu… si të them, tregon prezencë… Hej Sir! Nuk ka nevojë për të tjerë në jetën e tij… i zoti i vetes”,-ka treguar Jay Z.

Reperi i njohur në fakt kohët e fundit ka folur për një sër çështjesh që më parë as nuk i kishte përmendur, si sherri që ka pasur me ish-mikun e tij më të ngushtë Kanye West.

Share With:
Translate »
904 Views