Mia, vajza e Jonida Aliçkollit mbush 3 vjeç

Vogëlushja e moderatores dhe gazetares Jonida Aliçkolli, Mia, sot ka festuar ditëlindjen e saj të tretë.
Rreth 1 vjeç, Mia ishte e pranishme në martesën e prindërve, momente që gazetarja i ka kujtuar përsëri sot.

Vogëlushja e ka festuar ditëlindjen në një bar lodrash për fëmijë. Torta e saj patjetër që ka patur personazhin e preferuar, Mini mouse. Paç jetën e gjatë vogëlushe dhe gëzofsh ngahera! /Kids’ Time
J

Share With:
Translate »
5838 Views