Vajza e Mesila Dodës dhe Enkel Demit feston ditëlindjen

Mesila Doda dhe Enkel Demi janë prindër të dy fëmijëve, një djali dhe një vajze. E vogla e shtëpisë, Hana, sot ka festuar ditëlindjen e saj. Ndryshe nga ç’jemi mësuar të shohim nga ditëlindjet e adoleshentëve, Hana ka vendosur që këtë ditë t’ia kushtojë familjes si për t’i falenderuar prindërit për frymën që i kanë dhënë.

Në një darkë private, Mesila ka ndarë këtë portret portret familjar në ditë gëzimi. Gëzuar ditëlindjen Hana dhe hëna e ndriçoftë gjithmonë udhën e jetës tënde! /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
4949 Views