Midis muzikës dhe mëmësisë, kë zgjedh Katy Perry?

Katy Perry dhe Orlando Bloom pritet të bëhen prindër për herë të parë në vetëm pak javë.

Dyshja ka treguar në intervista të ndryshme se e ka pritur me padurim këtë moment special në jetën e tyre.

“Nuk kam dashur kurrë të zgjedh midis faktit të qenurit nënë dhe të bëj atë që dua. Për aq kohë sa më jep kënaqësi mendoj se energjia rreth meje dhe familjes është e shëndetshme. Jam një mama aktive, e quaj veten një mama në lëvizje”, është shprehur Katy gjatë një interviste.

Perry dhe Bloom janë treguar mjaft të kujdesshëm gjatë kësaj kohe dhe kanë treguar se jeta e tyre ka ndryshuar shumë. Pas fëmijës së tyre të parë pritet që dyshja të celebrojë dashurinë e tyre në martesë.

Share With:88 Views