Mikela Pupa sqaron gafën në tatuazhin e partnerit dedikuar bebit

Mikela Pupa ka sqaruar idenë e tatuazhit të partnerit të saj, i cili nëse për ne është një gabim drejtshkrimor, për çiftin është një shaka mes të dyve.

Përmes një postimi në Instagram, Mikela shkroi.

“Për të gjithë ju që keni menduar se kemi bërë një tattoo gabim, duam t’ju themi që është bërë me qëllim, pasi është një ‘shaka’ që vetëm ne e dimë dhe e bënte akoma më të bukur këtë kujtim. Faleminderit për korrigjimin”.
Reagimi i ish-banores së “BBVA 2”, vjen pasi partneri i saj ka gdhendur në trup një tatuazh dedikuar bebit që do të vijë në jetë dhe në vend të “It’s a girl”, ka shkruar “I’ts a girl”. Menjëherë komentuesit e vunë re gabimin, por mesa duket, qenka një shaka mes dy partnerëve.

Share With:
Translate »
45 Views