Dalin fotot! Lady Gaga në pritje të ëmbël?

Së fundmi, disa foto të 36-vjeçares në dasmën e së motrës në Maine, kanë nxitur thashethemet se këngëtarja është në pritje të ëmbël.Gaga ishte e veshur me një fustan të zi pas trupit ku dukej dhe barku i rrumbullakosur.

Megjithatë, ajo nuk ka dhënë asnjë përgjigje ndaj fjalëve për një shtatzëni të mundshme.

Sjellim në vëmendje se, dy muaj më parë në rrjet qarkulluan lajme se Gaga i kishte dhënë fund beqarisë duke u martuar me Michael Polanskyn.

Ikona e muzikës është parë teksa vizitonte Michael Polansky në Hollywood. Paparacëve nuk u shpëtoi detaji i unazës në gishtin e saj, duke ndezur spekulimet se ajo dhe Michael Polansky mund të jenë fejuar.

Gaga dhe Polansky janë në një romancë që nga viti 2019.

Ata u panë për herë të parë së bashku në “Super Bowl” në vitin 2020, ndërsa në vitin 2022 dolën fjalë se çifti ishte ndarë, mirëpo këto thashetheme ranë poshtë një vit më vonë, kur u panë bashkë në një nga koncertet e Katy Perry-t.

Për momentin, Lady Gaga

Share With:
Translate »
22 Views