Mirëseardhja e ëmbël për djalin e Ilva Tares nga mikeshat e saj | Video

Lajmi i lindjes së djalit të Ilvës na gëzoi të gjithëve, veçanërisht familjarët dhe mikeshat e saj. Pas dhuratës së veçantë që njëra prej mikeshave të saj, Iva Tiço, ka bërë për të voglin,  në një video të postuar në Instagram kemi parë edhe dhuratën e Anjeza Majës dhe Mira Kazhanit. 
Në fakt bëhet fjalë për një tortë mirëseardhjeje për djalin e Ilvës, Tomasin. Natyrisht torta ka ngjyrë bojëqielli dhe detaje që lidhen me lindjen e një fëmije. Për më tepër shikoni videon mëposhtë. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
689 Views